קבוצת עיט

תוכנית הטיול

הנדיב הידוע, אתם יודעים – זה שאפילו לא צריך להזכיר את שמו, כי כולם יודעים מיהו, תרם הרבה להתיישבות בארץ. יישובים רבים קיבלו את תמיכתו. לכן לא מפתיע שרבים הם היישובים המנצחים אותו או את קרוביו.
בטיול הקרוב נעבור לצד מאיר שפיה וזכרון יעקב כהקדמה לביקור בהר המנציח את אותו הברון – רמת הנדיב, ובהמשך אף נגיע לבנימינה. נלמד על קשיי ההתיישבות בעבר, ועל ההתיישבות הקדומה אף יותר. ולבסוף נעזוב את הכרמל ונסיים בבית חנניה.

שריפת קלוריות

מרחק הליכה – 20 ק”מ.
עלייה – 374 מ’.
ירידה – 495 מ’.

עלות

190 ש”ח (טיול בהגעה עצמית).

מדריך הטיול

רון רוזנבס

דגשים חשובים

1. הגעה לטיול ברכבים פרטים (ללא הסעה).
2. נפגשים בשעה 06:30 בבית חנניה (נקודה מדוייקת תשלח לנרשמים).
3. שעת סיום משוערת 14:00-16:00
4. לוגיסטיקה והקפצת רכבים – כולם יגיעו לנקודת המפגש שצוינה לעיל, משם נעשה הקפצת רכבים לתחילת המסלול. (בסיום המסלול הקפצת נהגים).

תנאי ביטול

החל מ- 7 ימים ועד 96 שעות לפני היציאה לטיול – 50 ש”ח.
מ- 96 שעות ועד 48 שעות לפני היציאה – 100 ש”ח.
החל מ – 48 שעות לפני היציאה – מלוא המחיר.

*אלה דמי הביטול בכל מקרה, גם במקרה שלדעתכם הביטול מוצדק (סיבות רפואיות / קורונה וכו’). דווקא בעתות אלה, אין לנו אפשרות לספוג ביטולים ואין לנו אפשרות לבטל/לקצץ בשכרו של המדריך.
אנו מצדנו נעשה כל מאמץ לאתר מטייל חלופי, במידה וימצא לא יגבו דמי ביטול.

*הודעת ביטול השתתפות בטיול מצד המטייל תעשה בהודעה בכתב/במייל שתתקבל בחברת “טיולי רדיוס” בשעות וימי העבודה המקובלים – ימים א’- ה’, שאינם חג או ערב חג בארץ או בחו”ל, בשעות העבודה המקובלות, בין השעות 9:00 – 17:00, ולאחר קבלת אישור לכך. במקרה של ביטול טיול מצד חברת “טיולי רדיוס” יוחזר הכסף למטיילים.

5 / 5. 91