שביל ישראל – מקטע 28 ממטע לצומת האלה

הטיולים הקרובים

קבוצת עיט

תוכנית הטיול:

נצא עם בוקר ממושב מטע דרך עין מטע, ונצעד במסלול קרוב לדרכה של מחלקת ההר אל עבר הקיבוץ המנציח אותה בשמו – נתיב הל"ה. משם נחזור אחורה בזמן אל הקרב הגדול בין דוד לגוליית בעמק האלה. "ויאספו פלשתים את מחניהם למלחמה, ויחנו בין שׂוֹכֹה ובין עזקה" (שמואל א', יז, א').
על תל שוכה נהנה מפריחת התורמוסים הצובעת את ההר בכחול, ומשם נחצה את נחל האלה – שדה הקרב – אל עבר חרבת קייאפה עם סיפורה הקדום, ונסיים את המסלול למרגלות תל עזקה.

שריפת קלוריות:

מרחק הליכה – 19.5 ק"מ.
עלייה – 353 מ'.
ירידה – 659 מ'.

עלות:

190 ש"ח (טיול בהגעה עצמית).

מדריך הטיול:

מורן לבנה

דגשים חשובים:

  1. הגעה לטיול ברכבים פרטים (ללא הסעה).
  2. נפגשים בשעה 06:00 בכניסה למושב מטע (נקודה מדוייקת תשלח לנרשמים).
  3. שעת סיום משוערת 15:00-17:00
  4. לוגיסטיקה והקפצת רכבים – כולם יגיעו לנקודת המפגש שצוינה לעיל, משם תאסוף אותנו הסעה שתיקח אותנו לנקודת תחילת ההליכה במושב מטע (בסיום המסלול לא נידרש להקפצות נוספות). ההקפצה מותנית במספר נרשמים מינימאלי.

 

תנאי ביטול

החל מ- 7 ימים ועד 96 שעות לפני היציאה לטיול – 50 ש”ח.
מ- 96 שעות ועד 48 שעות לפני היציאה – 100 ש”ח.
החל מ – 48 שעות לפני היציאה – מלוא המחיר.

*אלה דמי הביטול בכל מקרה, גם במקרה שלדעתכם הביטול מוצדק (סיבות רפואיות / קורונה וכו'). דווקא בעתות אלה, אין לנו אפשרות לספוג ביטולים ואין לנו אפשרות לבטל/לקצץ בשכרו של המדריך.
אנו מצדנו נעשה כל מאמץ לאתר מטייל חלופי, במידה וימצא לא יגבו דמי ביטול.

*הודעת ביטול השתתפות בטיול מצד המטייל תעשה בהודעה בכתב/במייל שתתקבל בחברת “טיולי רדיוס” בשעות וימי העבודה המקובלים – ימים א’- ה’, שאינם חג או ערב חג בארץ או בחו”ל, בשעות העבודה המקובלות, בין השעות 9:00 – 17:00, ולאחר קבלת אישור לכך. במקרה של ביטול טיול מצד חברת “טיולי רדיוס” יוחזר הכסף למטיילים.