שביל ישראל – מקטע 37 ממצדה לים המלח

הטיולים הקרובים

קבוצת עיט

תוכנית הטיול

את היום נתחיל בצעדיו של החייל הרומאי שצר על מצדה. נטפס בדרך הרץ ונקיף את ההר מצפון, ומשם נעלה דרומה ונגיע אל מחנה ח' הרומי שעל הר אלעזר ונצפה אל עבר מצדה. משם נמשיך דרומה מעל נחל קנאים ונחל רחף ונרד במעלה מור. החצי השני של המסלול יהיה על טיילת מלונות ים המלח, מצד אחד נשקיף אל הנחלים יעלים, פרסה ובוקק, ומן הצד השני אל הרי מואב במרחק ואל המלח המצפה כל מה שיכול בקו החוף שלרגלינו. לבסוף נסיים בחניון עין בוקק שמעל מלונות ים המלח.

שריפת קלוריות

מרחק הליכה – 18 ק"מ.
עליה – 414 מ'.
ירידה – 787 מ'.

עלות הטיול

190 ש"ח (טיול בהגעה עצמית).

מדריך הטיול

יאיר קדמן

דגשים חשובים:

1. שעת סיום משוערת 14:00-15:00.
2. לוגיסטיקה והקפצת רכבים – כולם יגיעו לנקודת המפגש שצוינה לעיל, כאן נצמצם רכבים ונסע לנקודת ההתחלה (בסיום המסלול הקפצת נהגים).

תנאי ביטול:

החל מ- 7 ימים ועד 96 שעות לפני היציאה לטיול – 50 ש”ח.
מ- 96 שעות ועד 48 שעות לפני היציאה – 100 ש”ח.
החל מ – 48 שעות לפני היציאה – מלוא המחיר.

*הודעת ביטול השתתפות בטיול מצד המטייל תעשה בהודעה בכתב/במייל שתתקבל בחברת “טיולי רדיוס” בשעות וימי העבודה המקובלים – ימים א’- ה’, שאינם חג או ערב חג בארץ או בחו”ל, בשעות העבודה המקובלות, בין השעות 9:00 – 17:00, ולאחר קבלת אישור לכך. במקרה של ביטול טיול מצד חברת “טיולי רדיוס” יוחזר הכסף למטיילים.

*אלה דמי הביטול בכל מקרה, גם במקרה שלדעתכם הביטול מוצדק (סיבות רפואיות / קורונה וכו'). דווקא בעתות אלה, אין לנו אפשרות לספוג ביטולים ואין לנו אפשרות לבטל/לקצץ בשכרו של המדריך.
אנו מצדנו נעשה כל מאמץ לאתר מטייל חלופי, במידה וימצא לא יגבו דמי ביטול.