לצערנו הרב, לא תמיד אפשר להעמיס את הרכב עם תרמילים ענקיים, אוהלים ושקי שינה ולצאת לקרוע את המדינה למשך חודשים. רובנו מוצאים את עצמנו פנויים ליום אחד, אולי יומיים כדי לטייל, וגם זה רק אחת לתקופה. 

למזלנו הרב, על אף שישראל היא מדינה קטנה, יש לנו ארץ מגוונת עם היסטוריה עשירה, נופים מדהימים ומגוון רחב של פעילויות וטיולים בארץ, שניתן להשתתף בהם, אף אם ליום אחד בלבד.
החל מטיול בנחלים בנגב, דרך טיפוס על הרי ירושלים ועד עליה לנופים המשקיפים על הכנרת, הארץ מלאת אפשרויות לטיולים קצרים, כאלו שניתן להספיק להתחיל ולסיים ביום אחד.

 

לאילו מקומות אפשר לצאת לטיולים יומיים בארץ?

אחד היעדים הפופולריים לחובבי הטבע הוא הנגב, המשתרע על יותר ממחצית משטחה של המדינה. הנגב הוא ביתם של מגוון נופים, ביניהם גבעות סלעיות, מכתשים, וערוצי נחלים יבשים.
בנגב ישנם מסלולי הליכה ורכיבה על אופניים רבים, כמו גם הזדמנויות לטיפוס וסנפלינג. 

גם מדבר יהודה הוא יעד פופולרי במיוחד ממספר סיבות. ראשית, הקרבה היחסית שלו למרכז ולירושלים בפרט, הופכת אותו לנגיש מאד לטיולי יום.
בנוסף, מדבר יהודה מאפשר לנו טיולים בחוץ דווקא בחורף, בעונה שאולי חלקנו נחשוב פעמיים אם לצאת לצפון.

מדבר יהודה גם מציעה תוואי שטח יוצא דופן, הכולל את ים המלח, על כלל המאפיינים המשונים והמקסימים שלו.
מדבר יהודה גם מציע מגוון נחלים עם מים זורמים כל השנה, ואף אפשרויות צפייה בשיטפונות בנחליו הרבים.

יעדים פופולריים נוספים לטיולי יום בטבע הישראלי הם הגולן הגליל. החל מהכנרת ועד ראש הנקרה והחרמון, בצפון שוכנים אינספור גנים לאומיים ושמורות טבע, הרים ויערות.
בצפון תוכלו למצוא, בנוסף לטיולי יום רגליים, גם אתרים “לחים” רבים, ביניהם הכנרת, נחלים ומעיינות. בנוסף לכל אלו, הנוף בצפון משתנה לגמרי במהלך השנה ותמיד מפתיע מחדש.

בנוסף לכל אלו, ובניגוד אולי לאינטואיציה, גם בחופי הים התיכון ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות. הים התיכון הוא ביתם של חופים יפהפיים, כמו גם מספר פארקים לאומיים ושמורות טבע.
אמנם אנחנו לא רגילים לחשוב על הים כמקום פוטנציאלי לטיולים רגליים, אך רצועת החוף הארוכה לים התיכון פותחת מגוון רחב של אפשרויות לטיולים נהדרים ונגישים.

 

אילו מין טיולים מארגנים אצלנו בטיולי רדיוס

בטיולי רדיוס, אנו מארגנים טיולים לקבוצות בכל הארץ ואף בחו”ל. במסגרת הטיולים שלנו יוצאות קבוצות טיולים לאזורים שונים ומותאמים לעונות השנה.
למשל בחורף לא חייבים להישאר בבית ותוכלו לבקר איתנו בנגב, בזמן הפריחה והתמלאות הגבים ולטפס על החרמון בשלג. 

מעבר לאלו, אנו מקפידים להוציא גם טיולים לא שגרתיים כלל.
למשלך איתנו תוכלו לצאת לטיולי זריחה ושקיעה, להתלוות אלינו לשביל ישראל ושביל הגולן, סנפלינג בנקיק השחור, קניונינג בישראל, טיול מחוף לחוף, סיורי מערות ועוד.
בנוסף לטיולי יום ברחבי הארץ, אנו מוציאים גם טיולים מאורגנים לירדן, סיני ומדינות נוספות.

הצוות האחראי והמנוסה שלנו, בטיולי רדיוס, מקפיד להכין ולארגן קבוצות טיולים במסגרתן רבים, מגוונים, מושקעים, מיוחדים ובטיחותיים.
חשוב לנו שכל אחד יוכל למצוא בטיולים איתנו את הדברים שהוא אוהב בטבע הנהדר של הארץ שלנו, תוך שהוא מרגיש בטוח לצאת החוצה יחד עם קבוצה של מטיילים נוספים.

 אז אם אתם מיטיבי לכת מנוסים, חולי אדרנלין או פשוט רוצים לצאת לטיול זריחה מושקע או לסוגים שונים של טיולים יומיים בארץ, אתם מוזמנים מאד לפנות אלינו ולהצטרף לטיולים שלנו.
אנו מאמינים שמתוך המגוון הרחב של היעדים, הזמנים ואופי הטיולים, כל אחד יוכל למצוא אצלנו טיול שיתאים עבורו בדיוק.